středa 15. března 2017

Papouškové barvy aneb "Full Spectrum" od Shiro Cosmetics

Zrovna nedávno jsem uvažovala, že bych si ráda koupila ještě nějakou paletku (mám jen 3!). Když jsem obhlížela trh, zaujala mě velká škála Full Spectrum od Urban Decay, protože spousta barev na vyřádění. Už jsem ale docela rozumná, a tak se snažím trochu uvažovat předtím, než si něco pořídím. U paletky jsou to třeba otázky, kolik stínů z paletky reálně vynosím, kolik vychází cena za stín nebo jestli už podobné barvy nemám doma (viz mých 50 odstínů hnědé, které bych mohla představit někdy příště). A uvědomila jsem si, že škála barev, kterou doma mám, je docela ucházející (bravo, ušetřila jsem! ale na jak dlouho, že.).

Už to bude více než rok (nebo dva?), kdy propukla shiro mánie (za kterou může Brunwen, ukažme si na ní prstem), a tak jsem začala objednávat jak střelená (na mé poměry of kóz, pořád tady jsou šilenci větší, díky bohu!).

Dneska se teda pochlbuím svými papoušky, které přes zimu větrám málokdy, ale v létě jsem s nima byla zmalovaná v jednom kuse :-)

Začneme od žluté..


Zleva: ThunderBolt, Womanly Charms and Elephant Prowess, There and Back Again, BubbleBeam, Slam Bam In a CanA dále růžovky, červenky, a tak dále...


Zleva: Eeny, Meeny, Miney, Burn!, Eye Contact, For Generations, We've Got Science, Heart Piece

Samozřejmě, že foťák žere barvy a ta krása nejde zachytit tak, jako v reálu, ale i z fotek jde vidět, že stíny jsou pigmentované krásně, a umí to rozparádit. Takže ve zkratce - pytlíčky po 1 dolaru za kus mi ušetřily pálku za odstíny, které využívám relativně málo (ale musím je mít doma, co kdyby).

Příště (pokud nějaké bude), ukážu některé poklady z Harry Potter kolekce, a neutrálnější barvičky.

Podlehly jste shiru? 

PS: pokud někdo neví, co je shiro, doporučuju kouknout na jejich stránky nebo k Brunwen, tam najdete všechno potřebné ;-)

15 komentářů:

 1. Já jsem ze swatchů Brunwen a jejích líčení taky vždycky úplně vyřízená :) Shiro stíny jsou krásné, i ty tvé pestré. Kupodivu mě zaujaly víc červené, růžové a fialové, i když normálně bych dala přednost spíš zeleným :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele pro mě všechny ty barvičky jsou čílené vystoupení z komfortní zóny (a nosím je hlavně přes léto). Ale ty růžovky a červenky mě mooc baví ;-)

   Vymazat
 2. Ta poslední modrá je nádherná! Já jsem se na ty barvičky zatím moc nenaučila, ale snažím se :D No a Shiro...prostě potřebuju víc! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo, je to závislost, já bych si potřebovala udělat mega objednávku.

   Vymazat
 3. Jasně že nepodlehla. Vůbec nevím, co nějaké Shiro je a vůbec nepotřebuju asi třicet dalších pytlíčků! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Já si Spectrum paletku taky chtěla koupit a víš co mi na to řekla Sabča? Prý že mám Shiro! :D takže jsem ji nekoupila a mám Shiro ;) ... jo a díky za swatche, aspoň si můžu vytvořit seznam pro příště ... hehe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hehe, Sabča má pravdu, netřeba Spectrum, za jeden doláč máš víc muziky ;-)

   Vymazat
 5. Náhodou já z těchhle barev žádnou nemám. :D No vlastně ty Pokémoní už jo, ale ještě jsem je neotevřela. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, brunwen, styď se! :D Jako jsou ty barvičky trošku více crazy, ale jde to ;-)

   Vymazat
 6. Kamarádka sháněla červené stíny a nemohla ani za nic sehnat. Tak už aspoň vím, co jí doporučit, aby si na oči nemusela příště dávat červenou rtěnku nebo tvářenku :D

  Piosek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D No to určitě, navíc tvářenky nebývají tak hezky pigmentované :-)

   Vymazat
 7. Krásne farby, len sa musím priznať, že vôbec netuším ako sa s nimi pracuje.... :( hanba mi, to sa ma niekde presypať, alebo sa to nanáša len prstom, alebo ako vlastne??
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je z pytlíku nannáším normálně štětečkem. Může se zdát, že aplikace je trochu složitější, ale jakmile si na to člověk zvykne, jde to lehce ;-)

   Vymazat
 8. To jsou nádherné barvy! Upřímně jsem netušila, že něco podobného existuje:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥