pondělí 24. března 2014

Proč si nenastěhovat chlapa do garsonky I.

Je to jednoduché. Kamarád z Prahy dojíždí do vašeho bydliště na služebky. A poprosí Vás, jestli by u Vás jednou týdně nemohl přespat, protože to bude pravidelně, a jeho firma ve městě poskytuje hrozné ubytování. Proč ne, Vy jako dobrá duše mu to dovolíte, alespoň si s ním pokecáte, a budete mít chvíli společnost. Jak nevině to začíná. Ovšem vše se má rychle obrátit. 

Následující tři týdny všechno funguje. Pak už u Vás spí 2x týdně po další dva týdny. Pořád na "přistýlce" vedle vaší stočtyřicítkové postele. Každé ráno si stěžuje, jak ho bolí záda a je rozlámaný. Tak mu dovolíte jít k sobě na postel. Za další dva týdny u Vás spí již celý týden, a na víkend jezdí do Práglu k přítelkyni. 

Jen co za sebou v pátek ráno zavře dveře, pouštíte hudbu na plné koule a ani se Vám nechce do práce, máte přece volný byt. Celý víkend se z bytu nehnete, chodíte doma nahá, máte na sobě brčálovou pleťovou masku a zpíváte si nahlas. Jaká pohoda. V ledničce nesmrdí točeňák, a prkýnko na záchodě je pořád dole.
Ano, s víkendem začínají Bahamy! [zdroj]
Pohodu a lehárko Vám zničeho nic vyruší telefonát. Náš milý spolubydlící je na cestě za Váma a má skvělou zprávu. Za to, že už ani víkend si neužijete sama, máte právo jít večer do kavárny na víno.

Pondělí. Ach jo. V práci zůstáváte tak dlouho, jak jen chce Váš šéf, a ještě se na něj usmíváte. Po práci jdete do fitka. Na víno s kamarádkou. Za mámou. Kamkoliv. Panák na dobrou noc by bodl. Doma padnete do postele. Děláte, že ho neslyšíte,  když vchází do dveří. Děláte, že necítíte, když si vedle vás ustele dvoumetrový chlap. Dokonce děláte, že Vám nevadí, že se ztrácejí Vaše polystyrenové chleby. Vážně.

A přitom Vám to vadí asi takhle![zdroj]
Pokračování příště...(tohle je teprve začátek!)

13 komentářů:

 1. Musim říct, že po přečtení tohodle článku se vážně těším na pokračování! :-D Koukej ho zveřejnit co nejdřív. To by ještě mohlo být hodně zajímavý :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Uf, na své 140 posteli se těžko vyspím i s "vlastním" mužem, natož s kamarádem. :D Ale já jsem lehce OCD, nesnášející doteky většiny lidí a s potřebou prostoru aspoň půl metru kolem sebe, takže asi raději nic. :))
  Jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Jestli se třeba nakonec přistěhovala i přítelkyně... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to taky zvládám těžce, nikdy jsem si nemyslela, že bych byla tak citlivá na své soukromí! :D

   Vymazat
 3. No já bych ho poměsíci vypakovala a moc bych se s ním nepárala! :) Domů se má chodit s radostí :) Ale těším se na pokračování :) :) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to nemám náturu, jinak bych to udělala dávno :)

   Vymazat
 4. Tak to mě ovšem potěšilo :D Těším se na pokračování :D klidně může být i delší, velmi ráda si ho přečtu!
  Skvělý nápad na článek!

  By-Moni

  OdpovědětVymazat
 5. :D Úplne chápem. To sme si tak s priateľom vraveli, keď sme kupovali byt, či si tam dáme nejakého spolubývajúceho a ušetríme viac na hypotéke a nájomnom. Nakoniec po zvážení pre a proti sme to rázne zamietli a nieto ešte niekoho nechávať u nás zadarmo :D Úplne mi stačí, keď príde rodina na víkend a potom, keď odídu, to je neopísateľný pocit byť vo vlastnom byte iba s polovičkou:D haha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, a když si ještě k tomu představíš kouzlo stísněné garsonky, určitě Ti vstávají vlasy na hlavě :D

   Vymazat
 6. Těším se.na pokračování. Tihle obcasni spolubydlící umí.byt zlo.

  OdpovědětVymazat
 7. Naprosto s Tebou soucítím! Člověku leze na nervy i vlastní přítel, natož takovíto potulní kamarádi. Občasný chvíle vlastního klidu jsou k nezaplacení. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Klárí naprosto úchvatný článek!!!!! skvěle jsem se pobavila -sic pozdě ale přece,už jdu hltat pokračování - kurňa co mi to připomíná??? mé mnohaleté žití s mužem? ano tak nějak přesně to začínalo... jo, to bude ono....a k tomu připočti dvě děcka a dva kocoury :-)))

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥