pátek 8. listopadu 2013

Yves Rocher - Kokosová toaletka

YR je poslední dobou dost profláklá značka, a i přes hodně kritiky se najdou lidi, kteří ji prostě milují. Já jsem někde ve středu, protože pár zpackaných věcí jsem od nich měla, ale na některé věci nedám dopustit. Co fakt miluju je Kokosová toaletní voda.
[Zdroj]

Je zvláštní, že ještě pár let zpátky jsem kokos nemohla ani cítit ani jíst, a přišel mi prostě odporný. Časem se změnilo to, že jsem jej začačla jíst v podobě kokosového ořechu, později mi zachutnaly Flintky, Koko a Bounty, a teď se po kokosu můžu utlouct! A to takovým stylem, že když jsem objevila tuhle toaletku, musela jsem si ji pořídit. Jako změna po létě, kdy mi nejvíce voněla malinovka. Tyhle toaletky sikupuju v malém balení, kdyby se náhodou stalo to, že by mě omrzely. A protože se mi nechce investovat do té větší verze:-).

A zpátky ke kokosce. Uhádne někdo vůni? Ano, ano. Ten kdo tipoval kokos, tipoval správně. Podle balení by to měl být kokosový ořech z Malajsie. A voní fakt parádně, jako čerstvé kokosové mléko.
Je to toaletka, takže nevydrží vonět dlouho, ale dvě tři hodinky zvládne. Překvapila mě ale jeho výdrž na oblečení, to je docela síla. Výrazně jde z šály cítět celý den. Možná už je šála tak nacucaná, že bych z ní mohla ždímat kokosové mléko.
Máte rádi vůni kokosu? Nebo na tyhle sladké vůně nejste?

2 komentáře:

  1. Miluji vůni kokosku a až do beru tuhle toaletku v malinové vůni, tak si pořídím kokosovou :-)
    Just be yourself by Petra

    OdpovědětVymazat
  2. Ja neznášam kokos, ale toto vyzerá naozaj príťažlivo. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥