sobota 21. září 2013

Jak se s Beyoncé líčíme

Tak jsme se dnes s Beyoncé rozhodly, že Vám ukážeme jedno velké tajemství naší krásy. Jsme sice krásné od přírody, ale občas se chceme před fotoaparáty blejsknout, tak tomu trošku pomůžeme, aby nás v bulváru nepomluvili.

Tohle líčení je lehké, spíše se hodící pro letní dny (i když v zimě k tomu přidáváme akorát nějaké bíbíčko nebo mejkap, takže nic moc změna). Tak jdeme na to!

Po ránu vypadáme obě dost pomuchlaně, takže šup na sebe trošku krému. A můžeme začít. Pokud někde přes noc vyrašil pupínek nebo jsme se špatně vyspinkaly, dáme na sebe nějaký ten korektor. Pokud se nám to nestává často, tenhle obyčejný od Essence stačí. Na to pudr, linky od Cartrice, řasenku, a krásné očka jsou tady. Teď jsme si s Beyoncé pořídili tuhle Smoky eyes od Rimmelu.
A potom něco na rtíky. Tady můžete vidět Beyoncé, že je ještě trošku pomuchlaná po těžké noci. Pro upíři rty hugs&kisses, pro lehké zvýraznění Color sensational a pro hydrataci Crazy Rumours v cihlové barvě - záleží na co máme zrovna náladu.

A jedna malá rada na závěr. Aromatická kulička s vůní divoké růže od Saloosu, kterou si natřeme na pulsní body. Na to chlapi fakt letí.

A co Vy, jaký je Váš malý ranní rituál, který Vás dělá krásnější jako mě a Beyoncé?

4 komentáře:

  1. Děkuji za tip s tou aromatickou kuličkou od Saloos! Tuhle kosmetiku mám moc ráda a nevěděla jsem, že mají i takové rafinované voňavé kuličky :) I se mi líbí to balení - ideální do kabelky.

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥