čtvrtek 14. února 2013

Lush - Reatread


Dnes bych vám popsala účinky kondicionéru Retread. Na ofiko stránkách o něm píší, že má konzistenci pudinku a voní jako kantalupský meloun, fialky a pomeranč.
[zdroj: https://www.lush.co.uk/]
To, že kondicionér vypadá jako puding je pravda, ale s tou popisovanou vůní to není až tak slavné. Necítím z něj ani fialky, ani kantalupský meloun, ani pomeranče. Většina uživatelek se shodne na tom, že páchne jako omítka. Já teda cítím jednu z uvedených složek v obsahu, a to sojové mléko. Není to nic extra, ale přežít se to dá. Ale na druhou stranu, popisované účinky nejsou smyšlené. Je to vážne hodně výživný kondicionér, který si poradí s kudrnatými a nepoddajnými vlasy. Já jej používám pouze od půlky vlasu dolu, aby mi "neuplácl" vlasy k hlavě, a abych si nemusela vlasy mýt tak často. Za mě to je jednička mezi kondicionérama, jak z Lushe, tak od ostatních kosmetických firem. Bohužel musím strhnout body za tu "vůni". 
Hodnocení: 8/10

A co Vy, jaký je Váš oblíbenec mezi kondicionéry? 

Today, I wanna introduce you how good is conditioner Retread. At original Lush web page is, that it has consistency like puding and smells like melon cantaloupe, violets and orange.
True is, that consistency is like puding, but the smell isn't true. I can't smell violets, melon neither orange. Most users of this product says, that smell like plaster. But I smell one of ingredient soya milk. It's not as bad as I thought. But it is really great conditioner, which helps you with curly hair. I'm using it only to half hair down. For me it's a best conditioner ever (yet:D).
And what is your favourite conditioner?

2 komentáře:

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥