pátek 1. února 2013

Lush - R&B

Dnes se pustím do jednoho z nejlepších pečujících přípravků od Lushe. Je to pečující vlasový krém. Podle českých stránek to je Rovnováha & Blaženost pro naše vlasy. Je to jedna z prvních věcí, kterou jsem si z Lushe objednala. Slibuje úpravu rozlétaných vlasů a jako skvělou revitalizaci pro poškozené vlasy. A ochranu před žehlením a fénováním A všechno tohle umí! Já ho používám většinou po umytí hlavy, když jsou vlasy rezlétané, a nechtějí poslouchat. Žehlení jsem netestovala, ale fénování taky funguje. Používám jej na suché vlasy, ale jde použít i na mokré. Někteří můžou mít problém s tím, že by jim rychleji mastil vlasy. Proto za sebe doporučuji vtírat především do konečků. A to všechno navíc podtrhuje úžasná vůně! Nejvíce jde asi cítit avokádo. Hodně lidí mi chválí, že mi vlasy voní, a troufnu si říct, že vydrží i 3 dny na vlasech. Velkou výhodou je, že téměř neubývá. Opravdu stačí trošička, balení mi vydrželo asi dva roky, a ještě nejsem úplně na dně. Tohle se Lushi opravdu povedlo, ale jeho vysoká cena může být docela odrazující.
Hodnocení: 9/10
A jaký je Váš oblíbený přípravek na vlasy? Máte nějaké vychytávky?

Today, I want make a review to one of the best hair Lush things. It's a finishing hair moisturiser. R&B means Revive & Balance for hair. It's one of my first Lush things. It could get some revive and balance back into dry and brittle har. You could use it before the hair fenning. I use it into dry hair, but there is possibility using into wet hair. Someone could have problem with oily hair, then I'm recommending to use only into hair ends.
And lastly, the smell is awesome! I think, that the most significant smell is avocado. Most people saying, that my hair smells great, and you could smell it three days after! I'm using only little piece of R&B and I have the pot for two years, and I still couldn't see end of the pot. It's very great Lush thing, but the price is a little bit higher.

What is your favourite hair tweaks?

2 komentáře:

  1. No, váhala sem, ale po tvé recenzi je to jasné- jdu do něj :-D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Super!! Teď na Lushfóru někdo prodává kousek!;)

      Vymazat

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥