neděle 27. ledna 2013

Balzám na rty Alverde - Vanilka s mandarinkou

Tak dneska jsem si pro vás připravila balzámek na rty, od výrobce přírodní kosmetiky Alverde. Určitě tuto značku všichni znáte, prodává se výhradně v dm. Je to balzám vanilko-mandarinkový, a já můžu říct, že v něm více cítím mandarinku než vanilku, jelikož nejsem úplně tak na sladké vůně. Svou výživností se můžu těžko porovnávat s klasickými "drogérkovými" balzámy. Je vhodný i teď, do těchto mrazů, takže vřele doporučuji. Jsou v něm úplně miniaturní drobečky, které lehce masírují rty. Ale jsou tak malé, že ani nevadí na rtech.
Musím říct, že tohle se Alverde velice povedlo, a za cenu jakou jsou tyto balzámky prodávány je to špička.(tuším že jsem ho kupovala za 59,- ale netuším, kde se ceny pohybují teďka.) Jediné, co mu můžu vytknout je, že nemá žádný SPF, ale to nemá většina balzámů, takže to není až tak velký problém
Hodnocení: 10/10
A co vy, které je vaše oblíbené mazátko na rty?

Today, I wanna introduce you lip balm from organic cosmetics productor Alverde. It is vanilla-mandarine, and the mandarine is more significant. I don't like much sweet smells, so I like it. It' s very rich lip balm. It's too suitable for winter, I could recommend it. In this balm are very small peices, which could little scrub your lips. But they are very tiny, they aren't matter.
It's very good balm, and price is good too.(it's cost about 59,-) Only thing which could matter is, that doesn't have any SPF protect. But lip balm mostly don't have any.
And what about you? Are you have any favourite lip balm?

1 komentář:

  1. ja tento balzam milujem stale si ho kupujem :)
    pozývam ta ku mne na giveaway http://mademoiselleiva.blogspot.de/2013/01/giveaway-bioderma.html súťaží sa o biodermu ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za příspěvek a těším se na Tvou další návštěvu! ♥